Всіх сімох підозрюваних судитимуть за колабораціонізм.
Як повідомили в ЗОВА підозри за статею “Держрада” оголошено головам окупаційних адміністрацій з Кам’янки-Дніпровської та Великобілозірки а також “старостам” Таврійської Черноземненської, Владівської, Новомихайлівської “сільрад”, заступнику голови “Дмитрівської громади”.
Всі підозрювані добровільно погодились співпрацювати з російськими загарбниками і отримали свої посади.
Сприяли проведенню “референдума” незаконному заволодінні майном комунальної властності та об’єктами ЖКГ.