У Дніпрі 10-річний хлопчик викликав спецслужби на допомогу — патрульні та швидка оперативно прибули на виклик. Про це повідомляють у патрульній поліції Дніпропетровської області.

Днями  на спецлінію 102 зателефонував маленький схвильований заявник, він повідомив, що його мамі раптово стало зле. Хлопець додав, що його мама впала і знепритомніла.

«Через кілька хвилин на місце прибув найближчий екіпаж, в складі Андрія Бурмана, Ігоря Чередніченка та Івана Смирнова. Хлопчик зустрів їх і розповів, що він викликав поліцейських і швидку, як його мама йому казала, на випадок, якщо їй стане зле. Тим часом на місце прибула і швидка допомога. Дитина провела інспекторів та медичний персонал до своєї квартири. Вони знайшли матір без свідомості на підлозі. Медики негайно почали надавати їй першу допомогу, а один із патрульних тримав її, оскільки жінку судомило. Надалі громадянку ушпиталили. Охоронці порядку заспокоїли та підтримали хлопчика. Вони передали інформацію співробітникам ювенальної превенції. Хлопчика доставили до дитячої лікарні, поки його маму обстежуватимуть лікарі. Дякуємо патрульним та медикам за оперативність й професіоналізм. Бажаємо швидкого одужання жінці. Заявникові ж вдячні за вчасне звернення», — йдеться у повідомленні.