Як стало відомо, 26 червня о 13:05 водолази Житомирської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби на воді спільно із бійцями ДСНС дістали зі ставка тіло 79-річного чоловіка.

Трагедія трапилася напередодні, 25 червня, у с. Красногірка Житомирського району. За словами очевидців, чоловік пропав з поля зору під час вилову риби. Тому очевидці одразу зателефонували правоохоронцям.

В той день до пошукових робіт залучалися і місцеві рятувальники, які прибули за викликом поліції, але їх зусилля результату не дали.

Вже вранці наступного дня пошукові роботи продовжились, в результаті яких тіло потопельника виявили на відстані близько 50 м від берега. Водолази Житомирської обласної комунальної рятувальної служби на воді підняти тіло чоловіка і доправити його до берега. Наразі обставини надзвичайної події встановлюються правоохоронцями.

Рятувальники вкотре застерігають, відпочивати потрібно тільки виключно у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях. Бережіть своє життя! Воно у вас одне!