Завжди думав про інших більше, ніж про самого себе. Саме таким у серцях та душах друзів, рідних та близьких назавжди залишиться 29-річний Герой Андрій Нікітюк.

З першого дня війни мужній захисник не зміг залишитися осторонь воєнних дій. Ще у 2013 році, будучи юнаком, він підписав контракт із ЗСУ, а згодом вирушив у зону АТО. І вже 24 лютого знову взяв до рук зброю, щоб обороняти кожного з нас.

Відданість справі, любов до країни, загострене почуття справедливості, а також командирські навички пророчили йому гарну кар’єру у війську.

Відвертий, добрий, справедливий, щирий, завжди із посмішкою — таким пам’ятатимуть Андрія батьки, брат, рідні та знайомі. Він умів помічати те, на що багато інших не звернули б уваги, не проходив повз людської біди. Андрій ставив перед собою цілі, будував плани, але…

7 червня 2023 року під час артилерійського обстрілу Андрій отримав поранення. Він переніс дві операції — медики та сам Герой боролися за життя. На жаль, 8 червня командир розвідувального відділення, молодший сержант 29-річний Андрій Нікітюк помер від отриманих поранень в кареті швидкої допомоги під час транспортування…

Вічна пам’ять Герою!