Міжнародна фінансова корпорація (IFC) і Українське Дунайське пароплавство (УДП) підписали угоду, яка сприятиме залученню інвестицій для оновлення флоту підприємства.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури.

«Головна мета домовленостей – мобілізувати приватні інвестиції для модернізації та розширення флоту ключового українського перевізника на Дунаї. Міжнародна фінансова корпорація також сприятиме впровадженню європейських стандартів корпоративної політики, комплаєнсу та фінансової прозорості. Оновлення флоту Українського Дунайського пароплавства дозволить розширити можливості логістичної екосистеми Дунаю», – йдеться у повідомленні.

У міністерстві додали, що наразі Дунайський кластер – важлива складова світової продовольчої безпеки та економічної інтеграції України з ЄС, оскільки є ефективним альтернативним шляхом для вантажообігу в умовах блокування основних морських шляхів.

У відомстві нагадали, що Українське Дунайське пароплавство (УДП) – приватне акціонерне товариство (ПрАТ), яке належить державі.

«Після повномасштабного вторгнення росії УДП перебудувало бізнес-модель, впровадило реформи щодо прозорого та ефективного управління. Підприємство запустило нові напрями діяльності, реалізувало низку інвестиційних проєктів, розпочало будівництво та модернізацію флоту», – додали у міністерстві.